Ogrodzenia farmerskie z plastiku ze względu na swoją funkcjonalność mają bardzo wiele zastosowań. Świetnie nadają się nie tylko jako plastikowe ogrodzenia dla koni ale mogą stanowić także ciekawe ogrodzenie domu, zagrody czy pastwiska dla zwierząt.

Ogrodzenia z PCV zagród

Zwierzęta przydomowe niekoniecznie muszą mieć tradycyjne ogrodzenie z siatki lub sztachet drewnianych. Kury i inne można ogrodzić ogrodzeniem farmerskim. W tym przypadku należy jednak zastosować mniejszy rozstaw poprzeczek aby zwierzęta nie przedostały się przez ogrodzenie. Jesteśmy pewni, że Ogrodzenia farmerskie z PCV są w pełni bezpieczne dla naszych zwierząt. Nie ma obaw, że któreś zrobi sobie krzywdę bowiem nawet gdyby ogrodzenie uległo uszkodzeniu, nie będzie ostrych krawędzi, które mogłyby skaleczyć zwierzę. Dodatkowo istotnym argumentem przemawiającym za bezpieczeństwem ogrodzeń farmerskich z PCV jest posiadany przez nie atest PZH, co ma ogromne znaczenie dla stadnin, które zamierzają nabyć ogrodzenia dla koni z PCV.

Ogrodzenia plastikowe pastwisk i pól

Ogrodzenia farmerskie można wykorzystać do ogrodzenia pastwiska dla zwierząt lub pola uprawnego.  Dzięki takiemu ogrodzeniu nasze pole będzie się z daleka odznaczać a przy okazji dokładniej będziemy wiedzieć gdzie znajduje się granica naszego terenu. Ogrodzenia z plastiku nie trzeba w żaden sposób konserwować więc poza montażem ogrodzenia nie będziemy musieli nic przy nim robić. Warto także pamiętać że pola i pastwiska często są usytuowane w pewnej odległości od domu dlatego najczęściej trzeba pilnować zwierzęta podczas wypasu. Mają ogrodzone pastwisko a w dodatku zabezpieczone szeroką bramą możemy spokojnie pozostawić zwierzęta bez obawy że uciekną a wszelkie prace typu oranie czy koszenie można wykonywać ciężkim sprzętem który spokojnie przejedzie przez nasza bramę.

Zostaw komentarz